Arhiv: Gospodarski forum Primorsko - Notranjske regije, Postojna, 17.11.2015 ob 16h

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
Torek, 17. november ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

GostRobert Grah, direktor in večinski lastnik podjetja SG Automotive, d.o.o. (skupina Grah Automotive) - priznanje Managerski izziv za velikopotezne načrte (2011)

Kako je podjetje iz proizvodnje avtomobilskih kabelskih setov postalo eden najnaprednejših razvojnih centrov na področju tehnološko zahtevne LED-osvetlitve? Kako so iz rešitev za avtomobilsko industrijo prešli na ulično razsvetljavo in kako na osvetlitev najrazličnejših hišnih aparatov? Zakaj je razvojna naravnanost in iskanje naprednih rešitev edina pot do poslovnega uspeha? Zakaj je družba zaprla tovarno na Kitajskem v času ko vsi selijo proizvodnjo na Vzhod in zakaj sploh ostati v Sloveniji?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: