Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-Notranjske regije- Postojna, 23. maj 2016 ob 16h

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
Ponedeljek, 23. maja 2016 ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gost: Franci Pliberšek, lastnik in direktor MIK Celje, d.o.o., vizionar in oster kritik političnih in družbenih razmer

Kako je iz nič dosegel vrh proizvajalcev PVC stavbnega pohištva? Na katero v vrsti nagrad je najbolj ponosen? MIK je zgodba o uspehu, kje bo MIK čez 10 let? Kako spodbuditi družbeno odgovornost podjetij? Zakaj politika bolj ne prisluhne gospodarstvu? Kdo najbolj zavira razvoj v tej državi? Kako narediti javni sektor bolj učinkovit? Kako naj Slovenija postane investitorjem prijaznejša država? Kdaj bo prevladala zdrava kmečka pamet in bomo prerasli lastne koristi?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: