Arhiv: Seminar: Davčni vidiki izvajanja storitev slovenskih podjetij v Nemčiji- Postojna, 19.10.2016

Vabimo vas na aktualni seminar:

DAVČNI VIDIKI IZVAJANJA STORITEV SLOVENSKIH PODJETIJ V NEMČIJI
v sredo, 19.10.2016 od 9h do 11h,
v sejni dvorani GZS OZ Postojna, Cankarjeva 6 , Postojna.

Program seminarja:
Registracija za namene DDV
Prijava delavcev in obvezni prispevki v gradbeništvu
Obračun nemške dohodnine
Potrdilo za oprostitev gradbenega davka
Prijava dejavnosti na nemški obrtni zbornici
 Ustanovitev poslovne enote v Nemčiji

Predavatelj:

Gospod Jernej Dvoršak je strokovnjak za obdavčitev slovenskih podjetij, ki nudijo storitve v Nemčiji. Pri delu na Slovensko-nemški gospodarski zbornici se je več let ukvarjal z zastopanjem in svetovanjem podjetjem, ki so delala na različnih projektih v panogah kot so strojne in elektro instalacije ter gradbeništvo. Predavatelj razpolaga s kopico primerov dobrih praks in pogostih napak, ki jih podjetja storijo ob podpisovanju pogodb za nove posle v Nemčiji.

Kotizacija:
  • člani GZS : 60€ ( vključen DDV) na udeleženca
  • nečlani:  100€ ( vključen DDV) na udeleženca

Plačila sprejemamo pred pričetkom dogodka na poslovni račun pri NLB d.d.: 02924-0017841495 sklic 3100 - vaša matična številka.  Prijave sprejemamo do izvedbe seminarja,  morebitne odjave pa do 17.10. 2016 na mail oz.postojna@gzs.si , sicer se kotizacija zaračuna v celoti oziroma je ne vračamo.

Dodatne Informacije:

GZS Območna zbornica Postojna