Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije- Postojna, 21.03.2017

Torek, 21. marec ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gostja: dr. Jožica Rejec, skupina Domel

Kdo je dobitnica nagrade GZS za izjemne gospodarske dosežke za leto 2015? Kako je vodstvu uspelo demantirati teoretike, da podjetje z notranjim lastništvom zaposlenih ne more biti uspešno? So v podjetju razlike med delničarjem in zaposlenim brez delnic? Podjetje kljub lastništvu zaposlenih večino dobička vlaga v razvoj, koliko časa je bilo potrebno za komunikacijo? Kako podjetje spodbuja in nagrajuje zaposlene za predloge izboljšav? Kako je prišlo do sodelovanja z največjimi svetovnimi korporacijami kot so Philips, Karcher, Electrolux, Rowenta, Samsung? Zakaj je podjetje na Kitajskem manj uspešno kot domača podjetja v skupini? Kaj pogreša v slovenskem gospodarskem prostoru?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: