Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije z g. Markom Lukićem-Postojna, 19.04.2017

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
Sreda, 19. april ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gost: Marko Lukić, Lumar

Zakaj je družina Lukić podjetje Lumar najprej prodala, čez dve leti pa ga odkupila nazaj? Kako dobro zasledujejo načrtovano 40-odstotno rast prihodkov v letu 2017? Kako se spreminja poslovni model podjetja? Kakšen je recept za uspeh podjetja? Kako sploh poteka proizvodnja montažne hiše? S čim konkurirajo na evropskem trgu, s ceno ali kakovostjo? Zakaj so avstrijske montažne hiše slabše kakovosti kot Lumarjeve? Kako avstrijski protekcionizem vpliva na poslovanje Lumarja? Kaj je razlog za propad lesno-predelovalne industrije v Sloveniji? Kje vidi potencial te panoge? Kateri je njegov zadnji alpinistični podvig?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: