Arhiv: GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE TER SLAVNOSTNA PODELITEV PRIZNANJ ZA NAJBOLJŠE INOVACIJE 2017 - 13.06.2017 Krpanov dom v Pivki

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
TER SLAVNOSTNA PODELITEV PRIZNANJ ZA NAJBOLJŠE INOVACIJE  2017
Torek, 13. junij ob 16h
KRPANOV DOM PIVKA, Prečna ulica 1, Pivka

Gost: Marjan Batagelj, Postojnska jama

Kako je Postojnsko jamo pripeljal do daleč najuspešnejšega podjetja v regiji? Katera je njegova največja inovacija? Kaj mu pomeni nagrada GZS za izjemne podjetniške in gospodarske dosežke? Zakaj prezira povprečnost? Kako vidi razpoložljivost finančnih virov EU? Zakaj ne moreš biti hkrati uspešen in všečen? Zakaj so pričakovanja okolja prevelika? Kje vidi možnosti tesnejšega sodelovanja s preostalimi turističnimi ponudniki iz regije? Kako definira družbeno odgovornost? Katera je najšibkejša točka Postojnske jame? Kaj bo drugače pri Postojnski jami čez 10 let?

Odgovor na ta in še na mnoga vprašanja dobite, če se gospodarskega foruma udeležite.

Pogovoru bo sledila podelitev priznanj inovatorjem v Primorsko-notranjski regiji 2017.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Dogodek bo potekal v okviru DNEVA INOVATIVNOSTI  2017
na Zelenem krasu z naslovom: NAREDIMO DRUGAČE!, ki ga organizirata  GZS Območna zbornica Postojna in RRA Zeleni kras, d.o.o. Podrobnejši program si lahko pogledate s klikom na povezavo.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: