Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije z gostom: Boštjanom Jerončičem (Incom d.o.o.)- Postojna, 17.10.2019

Vabilo GF Jerončič-17.10.2019 Regionalna zbornica Postojna

Vabimo vas na

Gospodarski forum

v četrtek, 17. oktobra 2019 ob 16h

GZS Regionalna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Z nami bo posebni gost:

Boštjan Jerončič

Incom, d.o.o. (Leone)

Photo

Dobili bomo odgovore na ta in še na mnoga vprašanja:

• Kakšni so bili začetki velike zgodbe o uspehu?
  • Kako je podjetje, ki proizvaja sladoled, doseglo skoraj 60 mio EUR prihodkov od prodaje?
  • Kako je nastala blagovna znamka Leone?
  • S čim so prepričali Lidl in Hofer?
  • Kako so prodrli na oddaljene trge kot so Avstralija, ZDA, Vietnam in Nova Zelandija?
  • Kako so zaprli finančno konstrukcijo 12,5 mio EUR vredne investicije v tehnološko-razvojni center?
  • Katerih kadrov jim najbolj primanjkuje in kako zapolnjujejo kadrovsko vrzel?
  • Je prihodnost v sladoledih brez sladkorja?

Odgovor na ta in še na mnoga vprašanja dobite, če se gospodarskega foruma udeležite.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku. Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

Prijave

POKROVITELJ DOGODKA: