Arhiv: g. Marjan Batagelj - Prejemnik nagrade GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke za leto 2015

Gospodarska zbornice Slovenije je 10. marca že 48. podelila nagrade GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke. Prejemnik omenjene laskave nagrade je letos tudi g. Marjan Batagelj , predsednik upravnega odbora POSTOJNSKA JAMA, d.d., ter član upravnega odbora GZS OZ Postojna.

Marjan Batagelj, predsednik upravnega odbora

POSTOJNSKA JAMA, d.d., Postojna

Predsednik upravnega odbora Marjan Batagelj je v družbo Postojnska jama d.d. vstopil s svojim podjetjem Batagel&Co. d.o.o. kot večinski lastnik z 74,9 odstotnim deležem leta 2010. Za upravljanje največje slovenske turistične znamenitosti je sklenjena z Vlado R Slovenije koncesionarska pogodba, ki izteče leta 2028. Sprememba lastništva in poslovodenja je kazalce uspešnosti poslovanja družbe obrnila navzgor. Več...

FORMULA USPEHA
Globalnemu gostu moramo sporočiti, da je vse tukaj in vse tako zelo blizu.
Iskali smo trge s turističnim potencialom, ki so naklonjeni obiskovanju Evrope in ki ne potrebujejo vize.
Tak odnos, kot ga imamo do jame, imamo tudi do gosta.

Več o letošnjih nagrajencih najdete na naslednji povezavi:  https://nagrada.gzs.si/

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo!