Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije- Postojna, 23.02.2017

Četrtek, 23. februar ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gost: Stojan Petrič, Kolektor

Kdo je človek, ki lastniško obvladuje enega najmanj zadolženih poslovnih sistemov v Sloveniji? Kaj je bilo ključno za tako uspešno dolgoletno poslovanje skupine Kolektor? Kdaj bo Hidria del Kolektorja? Je prihodnost slovenskega gospodarstva v veliki industriji ali malih in srednjih podjetjih? Kaj je glavna naloga države pri zagotavljanju uspešnosti njenega gospodarstva? Kdaj bo CPG tako velik gradbinec kot nekoč SCT? Kaj je bil motiv za nakup časopisne hiše Delo in kakšne spremembe lahko pričakujemo? Kje so naložbeni apetiti največji?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: