Arhiv: Gospodarski forum, gost: Ivan Cajzek (GIC Gradnje)- 18.4.2023 ob 10h online

Vabilo gospodarski forum, gost Ivan Cajzek GIC Gradnje- 18.4.2023 ob 10h Regionalna zbornica Postojna

Vabimo vas na

Gospodarski forum

v torek, 18. aprila 2023 ob 10h

Online preko

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/88291447931

Z nami bo posebni gost:

Ivan Cajzek

Photo

Dobili bomo odgovore na ta in še na mnoga druga vprašanja:

• Kako je zadovoljen s trenutnim poslovanjem GIC gradnje, ki je v dobrih 30-ih letih izvedel več kot tisoč projektov?
  • Koliko ljudi zaposluje skupina GIC z 13 podjetji, ki skupaj tvorijo celovito ponudbo gradbenih storitev?
  • Kako so, glede na pogodbe s fiksno ceno, prebrodili enormne dvige cen materialov?
  • Kateri je največji projekt GIC gradnje?
  • Kako je potekala razširitev potniškega terminala na ljubljanskem letališču?
  • Kakšen izziv je bila gradnja pokritega parkirišča v Luki Koper, ki se razteza na 12 ha površine?
  • Ali je že prodanih vseh 19 stanovanj v dveh luksuznih objektih Rezidence Rogaška?
  • Kako velik problem je deficitarnost kadra?
  • V kolikšni meri se povezujejo z institucijami znanja?
  • Je GIC gradnje z vstopom v lastniško strukturo CP Ptuj vstopilo v segment nizkih gradenj?
  • Še vedno nameravajo v digitalno preobrazbo do leta 2024 vložiti več kot 5 mio EUR?
  • Kaj je bil namen prijave razvojno-raziskovalne dejavnosti pri ARRS, ki ni običajna za podjetja v panogi?
  • Kakšni so novi trendi v gradbeništvu in kako se bo v podjetju odražala industrija 4.0?
  • Kako uspešno se je v posel vključil sin Rok, ki je doktoriral iz stroškovne optimizacije planov gradbenih projektov in kako si oče in sin v podjetju delita zadolžitve?
  • Kako ponosen je na »gospodarske oskarje« GZS in Obrtno-podjetniške zbornice?

Odgovor na ta in še na mnoga vprašanja dobite, če se gospodarskega foruma udeležite.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Prijave sprejemamo preko online prijavnice spodaj:

Prijave