Arhiv: Gospodarski forum, gost: Sandi Markon (skupina stroka.si) - 28.11.2023 ob 10h online

Vabilo gospodarski forum, gost: Sandi Markon (skupina stroka.si) - 28.11.2023 ob 10h

Regionalna zbornica Postojna

Vabimo vas na

Gospodarski forum

v torek, 28. novembra 2023 ob 10h

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/81755425541

Z nami bo posebni gost:

Sandi Markon

Photo

Dobili bomo odgovore na ta in še na mnoga druga vprašanja:

• Od kod strast do inovativnosti in razvoja naprednih IT rešitev? Kako se je vse skupaj začelo in prerastlo v skupino, ki danes šteje več kot 70 zaposlenih?
  • Zakaj jim je Microsoft, kot edinemu podjetju v Sloveniji, podelil laskavi naziv Microsoft partner leta za Slovenijo kar trikrat?
  • Kaj sta prinesli inovaciji FARSIGHT in PracticeMED, za kateri so prejeli zlato priznanje Koroške gospodarske zbornice?
  • Kako pomembna je vpeljava digitalne kulture v organizacijo in kje se kažejo učinki?
  • Kako pomembna preventiva za gospodarsko ohlajanje je digitalna transformacija?
  • V kolikšni meri v svoje rešitve vključujejo umetno inteligenco in kako z njeno pomočjo optimizirajo delo zaposlenih?
  • Na kaj morajo biti pozorna podjetja pri uporabi in implementaciji rešitev umetne inteligence?
  • Kako se lotevajo izziva pridobitve novega kadra in kako ocenjujejo trenutno situacijo, povezano s pridobitvijo novih zaposlenih?
  • Kako velika cokla za Koroško je odsotnost tretje razvojne osi?
  • Kje bo Stroka čez 5 let?

Odgovor na ta in še na mnoga vprašanja dobite, če se gospodarskega foruma udeležite.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Prijave sprejemamo preko online prijavnice spodaj:

Prijave