Arhiv: Online izobraževanje: Osebna agilnost: spoznajte svojega novega sodelavca – ChatGPT- 23.1.2023 ob 9h

Vabilo online izobraževanje: Osebna agilnost: spoznajte svojega novega sodelavca – ChatGPT- 23.1.2023 ob 9h

Regionalna zbornica Postojna

Vabimo vas na online izobraževanje:

Osebna agilnost:

spoznajte svojega novega sodelavca – ChatGPT

Živimo v času hitrih sprememb. Ne glede na to ali so nam vsiljene iz okolja (nove tehnologije, npr. umetna inteligenca, pritisk konkurence, zakonodajne spremembe …) ali so posledica internih procesov, zahtevajo visoko sposobnost agilnega prilagajanja. Kako dobro ste že pripravljeni na izzive, ki jih prinaša neizprosna sila umetne inteligence? Čas, ko roboti zavzamejo delovna mesta in digitalizacija preoblikuje naš način življenja, je že tu.

Spoznajte vašega novega sodelavca: ChatGPT - bo vaš zvesti partner ali nevaren konkurent, ki vam bo prevzel delovno mesto in uničil življenje? Odvisno, kako dobro se ga boste naučili uporabljati. Po delavnici boste usposobljeni za samostojno uporabo brezplačne verzije ChatGPT za poslovno rabo.

Za koga je primerna delavnica:

•    za zaposlene na različnih delovnih mestih: prodaja, nabava, finance, kadri, vodstvo…, ki delajo vsakodnevno z računalnikom.
•    primerno tudi za začetnike, ki imajo s ChatGPT malo izkušenj, ali pa sploh še nobenih.

VSEBINA:

• Živimo v VUCA času hitrih sprememb: kako delovati, da jim bomo najbolj kos?
  • Kako bo umetna inteligenca vplivala na naša delovna mesta?
  • Namesto upora: krepitev pozitivnega odziva na spremembe.
  • Spoznajte ChatGPT – praktični primeri uporabe za vodje različnih področij (prodaja, nabava, finance, kadri, vodstvo…)
  • Pregled nekaterih drugih najbolj uporabnih AI orodij.
  • Prihodnost je že tu: Kaj še lahko pričakujemo v kratkem?

PREDAVATELJICA:

mag. Janja Milič Velkaverh, AGILIA

V svoji več kot 20-letni vodstveni karieri je mag. Janja Milič Velkaverh pretežni del časa vodila time in službe produktnega razvoja ter trženja. Različne agilne principe uporablja že več kot 10 let. Poleg agilnega delovanja je tudi velika zagovornica timskega dela, inoviranja in notranjega podjetništva – teme s katere je magistrirala na Ekonomski fakulteti v Ljubljani. Je mednarodno licencirana mojstrica praktik NLP (INLPTA) ter nosilka več certifikatov kreativnega razmišljanja po metodah De Bono. S svojimi izkušnjami, posluhom za različne ideje, naredi delavnice zanimive, prijete in interaktivne.

KOTIZACIJA:

Člani GZS: 120,00 € + DDV na udeleženca
Nečlani: 150,00 € + DDV na udeleženca

Cena zajema udeležbo na online dogodku, gradivo in potrdilo o udeležbi. Potrdilo se izda na zahtevo udeleženca. Dogodek bo trajal 3 šolske ure.

PRIJAVE:

Prijave sprejemamo na podlagi obvezne online prijave spodaj, do petka, 19.1. do 12 ure. Omenjeni datum je tudi skrajni rok za morebitno odpoved udeležbe. V nasprotnem primeru vam kotizacijo zaračunamo v celoti! Na podlagi prijave vam bomo dan pred dogodkom poslali povezavo in geslo za dostop do online izobraževanja.

PLAČILO:

Kotizacijo je potrebno predhodno nakazati na poslovni račun GZS pri NLB: 02924-0017841495 sklic 3100 - matična številka vašega podjetja.

Prijava na dogodek

Email: rz.postojna@gzs.si