Regionalna zbornica Gorenjska

 

 

Vajeništvo

 

UPRAVNI ODBOR


Predsedstvo Upravnega odbora Regionalne zbornice Gorenjska:

Predsednik: mag. Bojan Luskovec, Elektro Gorenjska, d.d.

Podpredsednica: Vera Zevnik, Domplan, d.d.

Podpredsednik: Zvone Torkar, Domel, d.o.o.

Direktorica Regionalne zbornice Gorenjska: Jadranka Švarc

Predstavnik RZG v Upravnem odboru GZS: mag. Bojan Luskovec, Elektro Gorenjska, d.d.

 

ČLANI UPRAVNEGA ODBORA REGIONALNE ZBORNICE GORENJSKA 2015 - 2019

Podjetje

Član UO RZG

elektronski naslov

Telefon

1

Iskraemeco, d.d.

Franc Kuhar

franc.kuhar@iskraemeco.si

04/20 64 172

041 686 753

2

Banka Koper,d.d.

 

David Zorman

david.zorman@intesasanpaolobank.si

01/307 6306

041 639 284

3

Savatech, d.o.o.

Valentin Govekar

valentin.govekar@trelleborg.com 

04/20 65 668

031 360 392

4

Domel, d.o.o.

Zvone Torkar

zvone.torkar@domel.si

04/5117 104

041 770 818

5

Sconto, d.o.o.

Bernarda Jurca

bernarda.jurca@sconto.si

04/279 1000

041 341 490

6

SIJ Acroni, d.o.o.

Stanislav Jakelj

stanislav.jakelj@acroni.si

04/5841 313

7

Zavarovalnica Triglav, d.d.

Janka Planinc

janka.planinc@triglav.si

04/20 69 214

041 767 305

8

Polycom, d.o.o.

Iztok Stanonik

iztok.stanonik@polycom.si

04/50 70 612

041 612 726

9

Domplan, d.d

Vera Zevnik

vera.zevnik@domplan.si

04/20 68 700

041 667 285

10

Fraport Slovenija, d.o.o.

Jurij Mežnaršič

jure.meznarsic@fraport-slovenija.si

04/20 61 123

031 329 213

11

Gorenjska gradbena družba, d.d.

Branko Žiberna

branko.ziberna@ggd.si

041 619 453

12

Jelovica, d.d.

Gregor Benčina

gregor.bencina@ebsgroup.si  

04/5113 300

13

Elektro Gorenjska, d.d.

mag. Bojan Luskovec

bojan.luskovec@gmail.com 

041 347 520

14

Iskratel, d.o.o.

Sašo Šimec

saso.simec@iskratel.si 

04/ 20 73 000

 

15

HIT Alpinea, d.d.

Fedja Pobegajlo

fedja.pobegajlo@hit-alpinea.si

04/588 4481

041 625 051

16

GZS OZ za Gorenjsko

Jadranka Švarc

jadranka.svarc@gzs.si

04/20 18 302
041 609 890

 

17

Častni član

Miro Pinterič

 

 


Predstavniki Regionalne zbornice Gorenjska v Skupščini GZS: 

Kuhar Franc, ISKRAEMECO, d.d., Kranj
Mag. Luskovec Bojan, Elektro Gorenjska, d.d., Kranj
Mežnaršič Jurij, Fraport Slovenija, d.o.o.