Regionalna zbornica Gorenjska

Arhiv: Kratka spletna anketa Gospodarska pričakovanja 2024 – vabljeni k sodelovanju

Analitika GZS: Kratka spletna anketa Gospodarska pričakovanja 2024 – vabljeni k sodelovanju

Kratka spletna anketa Gospodarska pričakovanja 2024 (vabilo).

Nižji obseg industrijske proizvodnje, ohlajanje storitvenega sektorja, višje obrestne mere in visoka inflacija pomembno vplivajo na poslovanje slovenskih podjetij. Zato vas naprošamo, da z nami delite svoj pogled na spremembe pri nekaterih ključnih poslovnih kategorijah
 v letu 2024. Prosimo, odgovarjajte v imenu svoje matične družbe. Reševanje ankete vam bo po naši oceni vzelo 2-3 minute vašega časa in obsega 7 kratkih kvalitativnih vprašanj.

Elektronska anketa je dosegljiva na naslednji povezavi: EVROPSKA ANKETA EKONOMSKEGA OKOLJA 2024 - 1KA | Spletne ankete  (geslo za dostop je 7-mestna matična številka vašega podjetja). V kolikor imate tehnične težave ali tako želite, lahko anketo izpolnite in vrnete tudi v papirni obliki. Anketa v obliki za printanje je dostopna na povezavi.

Anketa bo vključena v mednarodno poročilo Eurochambres, evropskega združenja zbornic, zato s sodelovanjem lahko
pridobite tudi poročilo o pričakovanjih z drugih evropskih trgov. To vam lahko posredujemo v mesecu oktobru, v kolikor boste ob zaključku ankete vnesli svoj kontaktni e-mail.

Anketa je anonimna in GZS jamči, da so podatki in odgovori iz individualnih vprašalnikov strogo zaupni.