EXPEDIRE projektna ekipa je izvedla tržno raziskavo

Raziskava podrobno analizira predvsem izvozne dejavnosti, prisotnost na tujih trgih in izvozne načrte MSP, vključenih v projekt EXPEDIRE, poleg tega pa ugotavlja potrebe podjetij glede podpore pri izvozu in izmenjave znanja na področju izvoza za krepitev njihove prisotnosti na področju izvoza.

Kvalitetna in intenzivna delavnica za optimizacijo spletne strani

Spletno stran je potrebno spletno stran optimizirati, saj bomo tako dosegli najpomembnejše temelje za vidnost na Google iskalniku, kar pomeni več obiskovalcev in več strank!

Donosnost poslov načrtujte vnaprej

Običajno se prvi prodajni posli na novih trgih dosežejo po načelu »prodaj ne glede na ceno«, medtem ko se donosnost teh poslov zanemarja

USPEŠNO POVEZOVANJE V OKVIRU PROJEKTA EXPEDIRE

GZS je spodbudila sklenitev sodelovanja dveh slovenskih z dvema avstrijskima podjetjema.

Na tuje nikar brez izvoznega načrta

Bolje, ko boste pripravili izvozni načrt, manj tvegan bo vaš posel na tujem trgu.

Kako iz lon poslov preiti v dobičkonosno mednarodno B2B prodajo celovitih rešitev

Pri mednarodnih poslih so pomembni odnosi.

Delavnica 12.12.2017: Za vstop na mednarodni trg je pomembna kvalitetno izdelana ponudba

V torek, 12. decembra 2017, smo na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru projekta EXPEDIRE organizirali brezplačno delavnico »Oblikovanje ponudbe za mednarodno okolje«, ki jo je vodil Aleš Hrovat, Vodja prodaje Zahodna Evropa - Direktni trgi v podjetju Gorenje, d.d.

EXPEDIRE: Priprava osebnega profila na LinkedInu za učinkovito oblikovanje profila podjetja na LinkedInu

Samo 3 % podjetij v Sloveniji ima svojo podjetniško stran na LinkedInu. Zato bodite korak pred konkurenco ter pridobite veščine in znanja na intenzivni delavnici o profilu vašega podjetja na LinkedInu. Formula za 100 % uspeh LinkedInu je osebni profesionalni profil in to vseh ključnih ljudi v podjetju in stran podjetja na LinkedInu. Imeti profesionalni osebni profil je kritična sestavina, vendar je le prvi korak, temelj za vašo pot do uspeha s poslovnim omrežjem LinkedIn.

EXPEDIRE: Oblikovanje ponudbe za mednarodno okolje

EXPEDIRE projektna ekipa vas vljudno vabi na delavnico pod vodstvom Aleša Hrovata, Direktorja prodaje na trge zahodne Evrope v podjetju Gorenje, d.d..

EXPEDIRE: Postanimo del rešitve za podjetja

V torek, 5. septembra 2017, smo na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru projekta EXPEDIRE organizirali brezplačno delavnico »Učinkovita predstavitev potencialnemu partnerju«, ki jo je vodila mag. Marjana Majerič, strokovnjakinje za finančno poslovanje ter mentorice in svetovalke pri podpori podjetjem v procesu pridobivanja tveganega kapitala oz. finančnih virov v fazi rasti podjetja.

Učinkovita predstavitev potencialnemu partnerju

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) organizira delavnico Učinkovita predstavitev potencialnemu partnerju.

MREŽENJE NA BRDU V OKVIRU PROJEKTA EXPEDIRE

Gospodarska zbornica Slovenije organizira v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) informativno-poslovni dogodek za podjetja.