Zahtevni postopki za opravljanje storitev v DACH regiji

To dejstvo velja predvsem za dela v gradbeništvu, seznam dejavnosti pa je daljši in se razlikuje med državami. Vsekakor je potrebno upoštevati čas za pripravo ustreznih dokumentov, on-line prijav v sistem, prevajanje pogodb, aneksov in drugih obrazcev v zahtevane jezike, itd.

Naj spletna orodja delajo za vas!

V torek, 12. novembra 2019, smo na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru projekta EXPEDIRE organizirali brezplačno delavnico »Google Ads spletna orodja za boljšo prodajo« pod vodstvom Mirjane Busančić in Katje Ponikvar iz podjetja Vsi.si.

Spletno mesto vašega podjetja naj izstopa iz množice!

V torek, 13. junija 2019, smo na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru projekta EXPEDIRE organizirali brezplačno delavnico »Kako do boljše pozicije spletne strani« v izvedbi Mirjane Busančić in Monike Jensterle iz podjetja Vsi.si.

Kako se Google odloči, kateri oglas bo prikazal uporabniku?

V okviru projekta EXPEDIRE SI-AT smo na GZS v sodelovanju s podjetjem Vsi.si izvedli zanimivo delavnico za boljšo vidnost spletnih strani na Google iskalniku. Izboljšanje pozicije namreč pomeni več obiskovalcev in več potencialnih strank.

Donosnost poslov načrtujte vnaprej

Običajno se prvi prodajni posli na novih trgih dosežejo po načelu »prodaj ne glede na ceno«, medtem ko se donosnost teh poslov zanemarja

Kako iz lon poslov preiti v dobičkonosno mednarodno B2B prodajo celovitih rešitev

Pri mednarodnih poslih so pomembni odnosi.

EXPEDIRE: Priprava osebnega profila na LinkedInu za učinkovito oblikovanje profila podjetja na LinkedInu

Samo 3 % podjetij v Sloveniji ima svojo podjetniško stran na LinkedInu. Zato bodite korak pred konkurenco ter pridobite veščine in znanja na intenzivni delavnici o profilu vašega podjetja na LinkedInu. Formula za 100 % uspeh LinkedInu je osebni profesionalni profil in to vseh ključnih ljudi v podjetju in stran podjetja na LinkedInu. Imeti profesionalni osebni profil je kritična sestavina, vendar je le prvi korak, temelj za vašo pot do uspeha s poslovnim omrežjem LinkedIn.