Delavnica 2.10.2018: Uporaba digitalnega marketinga za uspešno mednarodno prodajo

V torek, 2. oktobra 2018, smo na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru projekta EXPEDIRE organizirali brezplačno delavnico »Uporaba digitalnega marketinga za uspešno mednarodno prodajo« v izvedbi mag. Dragana Simeunovića, direktorja podjetja Premicon in Yuliye Korotkove družbenice svetovalnega podjetja STIL PRO.

USPEŠNO POVEZOVANJE V OKVIRU PROJEKTA EXPEDIRE

GZS je spodbudila sklenitev sodelovanja dveh slovenskih z dvema avstrijskima podjetjema.

Na tuje nikar brez izvoznega načrta

Bolje, ko boste pripravili izvozni načrt, manj tvegan bo vaš posel na tujem trgu.

Kako iz lon poslov preiti v dobičkonosno mednarodno B2B prodajo celovitih rešitev

Pri mednarodnih poslih so pomembni odnosi.

Delavnica 12.12.2017: Za vstop na mednarodni trg je pomembna kvalitetno izdelana ponudba

V torek, 12. decembra 2017, smo na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru projekta EXPEDIRE organizirali brezplačno delavnico »Oblikovanje ponudbe za mednarodno okolje«, ki jo je vodil Aleš Hrovat, Vodja prodaje Zahodna Evropa - Direktni trgi v podjetju Gorenje, d.d.

EXPEDIRE: Priprava osebnega profila na LinkedInu za učinkovito oblikovanje profila podjetja na LinkedInu

Samo 3 % podjetij v Sloveniji ima svojo podjetniško stran na LinkedInu. Zato bodite korak pred konkurenco ter pridobite veščine in znanja na intenzivni delavnici o profilu vašega podjetja na LinkedInu. Formula za 100 % uspeh LinkedInu je osebni profesionalni profil in to vseh ključnih ljudi v podjetju in stran podjetja na LinkedInu. Imeti profesionalni osebni profil je kritična sestavina, vendar je le prvi korak, temelj za vašo pot do uspeha s poslovnim omrežjem LinkedIn.

EXPEDIRE: Oblikovanje ponudbe za mednarodno okolje

EXPEDIRE projektna ekipa vas vljudno vabi na delavnico pod vodstvom Aleša Hrovata, Direktorja prodaje na trge zahodne Evrope v podjetju Gorenje, d.d..

EXPEDIRE: Postanimo del rešitve za podjetja

V torek, 5. septembra 2017, smo na Gospodarski zbornici Slovenije v okviru projekta EXPEDIRE organizirali brezplačno delavnico »Učinkovita predstavitev potencialnemu partnerju«, ki jo je vodila mag. Marjana Majerič, strokovnjakinje za finančno poslovanje ter mentorice in svetovalke pri podpori podjetjem v procesu pridobivanja tveganega kapitala oz. finančnih virov v fazi rasti podjetja.

Učinkovita predstavitev potencialnemu partnerju

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) organizira delavnico Učinkovita predstavitev potencialnemu partnerju.

MREŽENJE NA BRDU V OKVIRU PROJEKTA EXPEDIRE

Gospodarska zbornica Slovenije organizira v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) informativno-poslovni dogodek za podjetja.