Arhiv: Zasavska podjetja so se predstavila na sejmu Izzivi gospodarskega razvoja 2012 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani

Območna zbornica Zasavje je skupaj z devetimi zasavskimi podjetji: DETEL d.o.o. Zagorje ob Savi, DIOTEC d.o.o., Trbovlje, ETI d.d. Izlake, Lumenia d.o.o., Zagorje ob Savi, Razvojni center eNeM Novi Materiali d.o.o., Zagorje ob Savi, RCR d.o.o. Zagorje ob Savi, RTCZ d.o.o. Hrastnik, SVEA d.d. Zagorje ob Savi in TEVEL d.o.o. Kisovec, sodelovala na sejmu Izivi gospodarskega razvoja 2012 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani od 24. do 25. maja 2012. Organizator dogodka je bila Zbornica  osrednjeslovenske regije, ki je že peto leto zapored organizirala prireditev z letošnjim motom "Inovativnost v porečju Save". V okviru dogodka, so potekali tudi forumi in predstavitve podjetij , na katerih so sodelovala tudi zasavska podjetja.

Nekaj fotoutrinkov iz sejma: