Arhiv: Delavnica: Prepričljiv javni nastop s Sašo Einsiedler; Zagorje ob Savi; POLNO ZASEDENA DELAVNICA

PREPRIČLJIV JAVNI NASTOP

Saša Einsiedler

KOMPETENTNA SLOVENIJA in GZS ZASAVSKA GOSPODARSKA ZBORNICA

vabitanadelavnicoPrepričljiv javni nastop predavateljiceSaše Einsiedlerod 9.do 14. 30 ure,v prostorihZasavske gospodarske zbornice (Podvine 36, Zagorje ob Savi).

OKTOBER 2019

7 in 8

Delavnica je za udeležence brezplačna.Obvezna prisotnost na obeh terminih!

Zaradi omejenega števila mest se lahko prijavi le ena oseba iz posameznega podjetja.

Prosimo vas, da nam pravočasno, najkasneje 1 dan pred delavnico do 12.00 ure,sporočite odjavo, v kolikor se delavnice ne boste udeležili, saj s tem omogočite udeležbo komu drugemu.
Ker se je pri preteklih delavnicah prevečkrat zgodilo, da se kljub prijavi nekateri posamezniki delavnice niso udeležili in svoje odsotnosti niso sporočili, smo sprejeli odločitev, da se tisti, ki ni opravičil svoje odsotnosti,ne bo mogel udeležiti treh naših delavnic. Prosimo za razumevanje, saj želimo s tem zagotoviti brezplačne delavnice vsem tistim, ki se želijo delavnice resnično udeležiti.

Delavnica je razdeljena na dva dela, prvi je nekoliko bolj teoretičen:

• Pomen prvega vtisa.
  • Kako poteka osnovna komunikacija, vidni in nevidni znaki.
  • Obvladovanje telesa.
  • Psihična priprava na nastop, sproščanje in premagovanje strahu, vaje proti tremi.
  • Priprava govora, nastopa.
  • Priprava in uporaba pripomočkov (PWP).
  • Kako govorimo pred mikrofonom in kamero.
  • Zakonitosti nastopanja pred občinstvom v dvorani.
  • Primerna oblačila.
  • Obvladovanje konfliktnih situacij.

Na treningu bomo:

• vadili pripravo zanimivega in privlačnega besedila,
  • izvedli vaje za obvladovanje neprijetnih situacij,
  • menjali omejujoča prepričanja o nastopanju,
  • kako se notranje naravnamo, da smo zanimivi in prepričljivi,
  • analizirali nastope,
  • vadili, vadili, vadili.

IZVAJALKA DELAVNICE:

Saša Einsiedler
Licencirana trenerka uspešnosti po Jacku Canfieldu, mednarodna trenerka Persolog® osebnostni profil – DISK®, komunikacijska trenerka in svetovalka, mediatorka, licencirani DreamBuilder coach.

Delavnico sofinancirata Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti ter Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada, v sodelovanju z Zasavsko gospodarsko zbornico.

Copyright © 2019, KOC, Kompetenčni centri za razvoj kadrov. Vse pravice pridržane.

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije

01 43 45 873| Dunajska cesta 20, Ljubljana
koc3@sklad-kadri.si Iwww.sklad-kadri.si