Arhiv: Konferenca: Kakšna je lesena montažna hiša prihodnosti?; 21. 10. 2015

Uredništvo revije VARČNA HIŠA bo skupaj s Fakulteto za gradbeništvo, prom. inž. in arhitekturo Maribor in Štajersko gospodarsko zbornico,
v sredo, 21. oktobra 2015 med 17. in 21. 30 uro
organiziralo

2. konferenco: RENESANSA MONTAŽNE LESENE GRADNJE V SLOVENIJI + EXPO po EXPO.

KDAJ: 21. oktobra 2015 ( 17:00)
LOKACIJA: Fakulteta za gradbeništvo, prom. inž. in arhitekturo, UM, Maribor
NASLOV: Smetanova ulica 17, 2000 Maribor (dvorana Boruta Pečenka)

Kako graditi kakovostno, varčno in trajnostno – predstavitve na odru, predavanja, osebna izmenjava izkušenj.

Na konferenci bodo dosežke na področju lesene montažne gradnje predstavili priznani graditelji montažnih lesenih objektov:  Jelovica hiše, Lumar, Marles hiše, Rihter montažne gradnje, CBD, in drugi.

O prednostih sodobne gradnje iz lesa bodo spregovorili: dr. Miroslav Premrov, doc. dr. Vesna Žegarac Leskovar, izr. prof. dr. Martina Zbašnik Senegačnik, dr. Bruno Dujič, dr. Miha Humar.

Konferenca je odprta za širšo javnost za vse, ki jih zanimajo najnovejši pristopi in trendi sodobne montažne gradnje iz lesa vključno s pripadajočo sodobno tehnologijo hišnih komponent.

Konferenco bo spremljala razstava» VARČNA MONTAŽNA HIŠA IZ LESA« «. S prikazom referenčnih objektov sodelujejo uveljavljena podjetja iz segmenta sodobne montažne gradnje iz lesa.

PROST VSTOP!
Prijave: http://www.mojahisa-mojdom.si/konferenca2015_prijava.html
Ob prijavi prejmete kodo za izvod najnovejše revije Varčna hišalesena. motažna. eko, ki jo prejmete na dogodku.

Dogajanje na konferenci bo povezoval moderator, v odmoru in zaključku bo pogostitev.

Podrobnejše informacije o konferenci:

Organizatorji konference:
VARČNA HIŠA . lesena. montažna. eko & UM – Fakulteta za gradbeništvo, prom. inž. in arhitekturo & Štajerska gospodarska zbornica

Partner srečanja:
Srednja in višja lesarska šola Maribor