Arhiv: Posvet: Od varnosti do izvoznega financiranja, 8. 10. 2015

Vabimo vas na poslovni srečanje z naslovom

Od varnosti do izvoznega financiranja,

ki ga za vas pripravljata Nova Ljubljanska banka d.d. in GZS Območna zbornica Posavje, Krško
in na katerem boste izvedeli, kako lahko z bančnimi instrumenti omogočimo financiranje in zavarujemo tržna tveganja v mednarodnem in domačem poslovanju.

Pridružite se nam v četrtek, 8. oktobra 2015 ob 13. uri,
 v prostorih GEN energije d.o.o., Vrbina 17, 8270 Krško.

Program srečanja:

• Uvodni pozdrav (Darko Gorišek, GZS Območna zbornica Posavje, Krško in Blaž Brodnjak, NLB d.d.)
  • Trgovinsko financiranje – zavarovanje in financiranje uvoza in izvoza (Matija Mazalović, NLB d.d.)
  • Izvedeni finančni instrumenti – poudarek na obrestnem ščitenju (Uroš Ledinek, NLB d.d.)
  • Kam s presežnimi sredstvi v razmerah nizkih obrestnih mer? (Primož Jagarinec, NLB d.d.)

Veseli bomo, če si boste vzeli čas in se nam pridružili.

Udeležbo potrdite na e-naslov oz.posavje@gzs.si Prijave sprejemamo do zasedbe mest oz. najkasneje do 6. 10. 2015.

Kotizacija:

• Brezplačno za člane GZS in komitente NLB d.d.
  • Ostali: 50,00 € + DDV

Kotizacijo je potrebno nakazati najkasneje 2 dni pred začetkom na poslovni račun GZS pri NLB d.d., SI56 0292 4001 7841 495, sklic 3040 + matična št. podjetja.
GZS je davčni zavezanec, ID za DDV: SI73354376.

Vljudno vabljeni!

Obrazec za prijavo