Arhiv: Razpis za izbor najboljših inovacij Posavja za leto 2018 - ROK ZA PRIJAVO PODALJŠAN DO 16. 4. 2018

Gospodarska zbornica Slovenije, Območna zbornica Posavje, Krško
nadaljuje s projektom Podelitve priznanj inovacijam v regiji.
Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva.

S tem namenom objavljamo

Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam v posavski regiji za leto 2018

ROK ZA PRIJAVO PODALJŠAN DO VKLJUČNO PONEDELJKA, 16. APRILA 2018!
Od proizvajanja in ustvarjanja privlačnih, inovativnih ter uporabnih proizvodov in storitev  je odvisno ali bo podjetje uspešno na trgu. Zato je pomembno spodbujati inovativnost na vseh področjih. Vabimo vas, da s prijavo na razpis promovirate svoje inovacije, zaposlene in podjetje.

Javni razpis s pravilnikom in prijavnim obrazcem je v priponkah.

Rok za prijavo je do petka, 6. 4. 2018! ROK ZA PRIJAVO PODALJŠAN DO VKLJUČNO PONEDELJKA, 16. APRILA 2018!!!

Dodatne  informacije:
GZS Območna zbornica Posavje, Krško
T: 07 490 1060
E:
oz.posavje@gzs.si

*** Projekt izbora najboljših inovacijo so podprli:

*** Medijska podpora