Arhiv: Izvolili novega predsednika GZS Posavske gospodarske zbornice, Krško

GZS Posavska gospodarska zbornica, Krško je na svoji 3. seji upravnega odbora, ki je bila v ponedeljek, 6. novembra 2023, dobila novo vodstvo in sicer je dosedanjega predsednika Danijela Levičarja na funkciji zamenjal novo izvoljeni predsednik Gorazd Pfeifer.

Upravni odbor je sestavljen iz 18 voljenih predstavnikov, članov GZS Posavske gospodarske zbornice, Krško in imenovanega direktorja zbornice. Od danes ima v svoji sestavi tudi tri nadomestne člane, predstavnike članov HESS, d.o.o., GEN energije d.o.o. in NEK d.o.o..
Vezano na imenovanje nadomestnih članov v upravni odbor za mandatno obdobje 2023-2027, so članice in člani upravnega odbora za novega predsednika izvolili Gorazda Pfeiferja, predsednika uprave NEK d.o.o..

V Skupščino GZS, kjer predstavniki zastopajo interese posavskega gospodarstva, pa je bila novo imenovana Alenka Pirc, NEK d.o.o..