Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Arhiv: Okrogla miza o delu na domu, GZS, 9. junij 2014 ob 13,00

V Zbornici poslovno storitvenih dejavnosti pri Gospodarski zbornici Slovenije smo 9. junija 2014 v okviru projekta Promocija zdravja in delo na domu organizirali okroglo mizo na temo promocije zdravja in organizacije dela na domu, na kateri smo soočili mnenja in izkušnje podjetij, ki so se s fleksibilno obliko dela na domu na tak ali drugačen način že srečali, ter osvetlili to področje tako s pravnega, zdravstvenega in psihosocialnega vidika. Zanimivo je, kaj je že pokazala praksa – katere so pasti, prednosti, slabosti in priložnosti pri izvajanju določenih delovnih obveznosti zaposlenih na domu ipd.

Na okrogli mizi, ki jo je povezovala mag. Majda Dobravc, so sodelovali:

• Samo Fakin, generalni direktor ZZZS
  • mag. Olivera Masten Cuznar, predstavnica ZZZS
  • mag. Borut Brezovar, svetovalec na področju zdravja na delovnem mestu; nekdanji inšpektor za delo
  • Miha Šercer, odvetniški kandidat, Odvetniška družba BGK
  • Igor Knez, namestnik direktorja Pravne službe GZS
  • Viljenka Godina, direktorica, Ekonomski institut Maribor d.o.o.
  • Marjana Plukavec, direktorica, Iolar d.o.o.
  • Bojana Korošec, svetovalka za upravljanje s človeškimi viri, Špica international d.o.o.

Glavni poudarki razprave in zaključki so na voljo v pripetem dokumntu, videoposnetek okrogle mize pa je objavljen na spletni strani

Pripeti dokumenti