Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Arhiv: Podatki o poslovanju svetovalnih podjetij za letno poročilo FEACO 2015

Spoštovani člani!

V spodaj pripetih dokumentih lahko dostopate do letošnjega vprašalnika FEACO in priloge - opredelitve definicij pojmov po FEACO. V vprašalniku izpolnite podatke za vaše podjetje. Za pripravo letnega  poročila FEACO  o dejavnosti management consultinga v Evropi  posredujemo samo zbirne podatke za Slovenijo, kar pomeni, da individualnih podatkov nikjer ne objavljamo ali kakorkoli drugače uporabljamo.

Vprašalnik smo delno prevedli, nismo pa prevajali terminov za področja svetovanja in sektorje naročnikov, ki so nekoliko drugače opredeljeni kot doslej. Za lažje razumevanje na koncu vprašalnika navajamo še FEACO opredelitve področij svetovanja in sektorje.

Izpolnjeni vprašalnik prosimo posredujte v  strokovno službo ZPSD  do 6. julija  na e-naslov zpsd@gzs.si, po faksu ( 01 5898 100) ali po pošti na naslov GZS - Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti, Dimičeva 13, 1000 Ljubljana.

Hvala za sodelovanje!
Pripete datoteke