Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Arhiv: V ZPSD začeli z izvedbo projekta »Na mavrici zdravja«

Projekt »Na mavrici zdravja«
September 2015

V Zbornici poslovno storitvenih dejavnosti nadaljujemo delo na področju promocije zdravja z namenom spodbuditi in pomagati podjetjem, da se lotijo ali pa nadaljujejo že začete aktivnosti. Tokrat sodelujemo z Zbornico računovodskih servisov v projektu »Na mavrici zdravja«, ki se je začel izvajati prav pred dnevi z izdajo prve številke e-biltena Zdravi izzivi.

Ena osnovnih nalog projekta je osveščanje vodstev in zaposlenih v podjetjih o pomenu in pozitivnih rezultatih skrbi za zdravje ljudi tudi na delovnem mestu ter spodbujanje izmenjave dobrih praks med podjetji v storitvenih dejavnostih. V ta namen bomo najboljše prakse promocije zdravja na delovnem mestu nagradili z Mavričnim pokalom zdravja in v pripravi je že razpis za sodelovanje, ki bo objavljen v oktobru. Podrobnosti izveste kmalu.

Vljudno vabljeni k ogledu spletne strani projekta: http://mavricazdravja.gzs.si/, kjer bomo sproti objavljali novosti, informacije, povabila in koristne povezave.