Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Arhiv: Brezplačni seminar: Zdravi odnosi na delovnem mestu za zmanjševanje stresa in boljšo učinkovitost pri delu, GZS, 1.2.2017

Vabimo vas na brezplačni nadaljevalni skupni seminar

ZDRAVI ODNOSI NA DELOVNEM MESTU ZA ZMANJŠEVANJE STRESA IN BOLJŠO UČINKOVITOST PRI DELU

1. februar 2017, od 9.00 do 14.00, GZS, Dimičeva 13

Neustrezna komunikacija, konfliktni odnosi ter slaba splošna klima lahko v podjetju povzročajo različne težave, ki jih je zagotovo smiselno preprečiti. Zato tokratni seminar posebej namenjamo temam kot so merjenje organizacijske klime v podjetju, delo v skupini in vodenje timov, razvoj pozitivnih odnosov ter osnove uspešnega komuniciranja. Vsebine bodo podprte s praktičnimi primeri.

Seminar organiziramo skupaj z Zbornico kemijske industirje v okviru njihovega projekta »Zdravi na kvadrat 2 – promocija zdravja na delovnem mestu«, ki ga sofinancira Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije in je namenjen predelovalni industriji. Zaradi aktualnosti teme in podobnosti težav so poleg panog predelovalne industrije na seminarju dobrodošli tudi udeleženci iz drugih panog.

Kotizacije ni, več o programu in obveznih e-prijavah je na voljo na >>spletni stran>>

KDAJ IN KJE: sreda, 1. 2. 2017 od 9.00 do 14.00, GZS, Dimičeva 13, Ljubljana, dvorana A – 1. nadstropje;

Brezplačno parkiranje do zasedbe mest je zagotovljeno v prvi kleti stavbe GZS ali na zunanjem parkirišču za stavbo GZS.