Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Arhiv: Projekt in podjetja vključena v »Pogovor s svetovalcem« od aprila promovirana tudi na zborničnem portalu Član članu

Podjetja, ki so se priključila projektu Pogovor s svetovalcem, drugim podjetjem članom GZS nudijo enourno brezplačno posvetovanje s svetovalcem ter pomoč pri opredelitvi ključnih problemov/priložnosti z namenom, da bodo v prihodnje bolj pripravljena in se tudi lažje odločala za sodelovanje s strokovnjakom. Pogovor je  strokovno darilo naših članov drugim članom GZS, obenem pa je ta naša ponudba namenjena tudi promociji naših članov – svetovalcev s poudarkom na stroki in kakovosti, kar je naše osnovno vodilo.

Od aprila bodo projekt in vanj vključena svetovalna podjetja promovirani tudi na zborničnem portalu Član članu. V kolikor vas sodelovanje v projektu zanima, se nam še vedno lahko pridružite s posredovanjem izpolnjenega obrazca, ki ga najdete na naši spletni strani ali pa nam pišite na zpsd@gzs.si.