Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Arhiv: Izhodna gospodarska delegacija ob uradnem obisku predsednika RS Boruta Pahorja v Srbiji, 28. in 29. 1. 2019

Beograd, Palača Srbije, 28. in 29. januar 2019

Ob priložnosti uradnega obiska predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja v Srbiji v sodelovanju med Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo RS, Javno agencijo SPIRIT, Ministrstvom za zunanje zadeve RS, Slovenskim poslovnim klubom Beograd, Privredno komoro Srbije in GZS organiziramo obisk slovenske poslovne delegacije v Beogradu, pod pokroviteljstvom NLB. Srbske poslovne partnerje in institucije želimo na poslovnem forumu z bilateralnimi srečanji med podjetji (B2B) nagovoriti tudi z novimi poslovnimi predlogi, izmenjati informacije o poslovnih priložnostih in utrditi obstoječe sodelovanje na področjih:

-      digitalizacija poslovanja in uprave,

-      krožno gospodarstvo,

-      turizem,

-      ostale, z zgornjimi povezane, dejavnosti.

Dodatne informacije: Matej.Rogelj@gzs.si, T 01/58 98 159.

Več: https://www.gzs.si/Dogodki/28-01-2019/izhodna-gospodarska-delegacija-v-srbijo