Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Rezultati volitev v UO ZPSD

Med 3. in 11. aprilom 2023 so potekale volitve za nove člane upravnega odbora. Z 12. aprilom smo dobili nov UO ZPSD.

Nagrada Feniks letos v Sežano

Podjetniška šola za osebe z izgubo sluha Inkubatorja iz Sežane je letošnji prejemnik nagrade Feniks za najboljši svetovalni projekt leta 2022. Gre za prvo tovrstno šolo v Sloveniji in v Evropi, ki je prilagojena potrebam oseb z različno stopnjo izgube sluha. »Inkubator Sežana je skozi ta projekt potrdil rek, da je družba tako bogata, kolikor dobro skrbi za svoje najšibkejše,« so v obrazložitvi zapisali člani žirije.

Volitve za nove člane UO ZPSD

Med 3. in 7. aprilom 2023 bodo potekale volitve za nove člane upravnega odbora ZPSD. Za novo sestavo smo prejeli 9 kandidatur. Spodaj objavljamo seznam prispelih kandidatur.