Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Arhiv: Mednarodni festival managementa znanja, KM FEST, Celje, 23.–25. 9. 2019

Mednarodni festival managementa znanja, ki bo v letošnjem letu ponovno organiziran v Sloveniji, bo potekal pod delovnim naslovom INDUSTRIJA IN DRUŽBA 4.0: “Omogočitvene tehnologije – Novi poslovni modeli – Nove kompetence”. Na festivalu bomo sodelovali z dvema dogodkoma – okroglo mizo na temo »Človek – tehnologija – družba – okolje« ter panel/prispevek na temo »Kompetence v management consultingu – včeraj, danes, jutri«, ki bosta na programu tretji dan dogodka, 25. 9. 2019. Rezervirajte si čas.

Arhiv: ZPSD v mandatnem obdobju 2019-2023 z novim predsednikom

Člani novega Upravnega dobra Zbornice poslovno storitvenih dejavnosti so na svoji 2. redni seji, ki je bila 13. junija 2019, za predsednika izvolili Boruta Potočnika, direktorja svetovalnega podjetja BPMC d.o.o. Tako novoizvoljenemu predsedniku kot članom UO ZPSD želimo v novem mandatu uspešno delo.