Arhiv: Luksemburška podjetja na poslovnem obisku v Sloveniji

Rezultat iskanja slik za GZS logo  Rezultat iskanja slik za MGRT logo Povezana slika

Luksemburška podjetja na poslovnem obisku v Sloveniji

25. in 26. oktobra 2018 smo gostili sedem luksemburških podjetij združenih v F.I.E.S.C. (Federation des installateurs en equipements sanitaires et climatiques – Zveza inštalaterjev sanitarne in prezračevalne opreme).

Med njihovim štiridnevnem gostovanjem v Sloveniji so četrtek in petek namenili poslovnemu povezovanju in sicer sta jim Gospodarska zbornica Slovenije in Javna agencija SPIRIT Slovenija pripravili krajši Poslovni forum z individualnimi sestanki ter obisk na sedežih štirih slovenskih podjetij s področja klimatskih naprav in toplotnih črpalk, sanitarne opreme, energetike in stavbnega pohištva.

Srečanja so slovenskim podjetjem omogočila vzpostavitev novih poslovnih kontaktov v Luksemburgu, ki so bili zanimivi predvsem zaradi nabavnega interesa gostov ter zato, ker F.I.E.S.C. združuje več kot 200 podjetij s področij z zgoraj omenjenih področij ter dodatno s področja gradbenih konstrukcij in elektronike.