Arhiv: Aktualna brezplačna delavnica: Digitalizacija v praksi za proizvodna mala in srednja podjetja - DELAVNICA JE ZARADI BOLEZNI ODPOVEDANA!

Kako z digitalizacijo prihraniti in optimizirati poslovanje? Kako se lotiti uvedbe nujnih sprememb in kakšne možnosti sofinanciranja so vam v tem trenutku na voljo?

Vse to boste izvedeli na naši AKTUALNI BREZPLAČNI DELAVNICI!

Danes je digitalizacija ključnega pomena za konkurenčnost vsakega podjetja.

Digitalne tehnologije lahko prinašajo dvig dodane vrednosti in rast podjetja skozi prihranke, optimizacijo in zmanjševanje stroškov po eni strani, ali vpeljavo dodatnih storitev, nove izdelke, proizvode ter s tem dodatne prihodke.

Če imate zapisano digitalno strategijo in jo izvajate, potem digitalizacija ni le »pobožna« želja, ampak tudi krepi položaj vašega podjetja na trgu. Z digitalno strategijo se lahko hitro in učinkovito vključujete v nove verige vrednosti na trgu, dokazujete kupcem, da ste konkurenčen in kredibilen partner in se hitreje prilagajate na spremembe.

O digitalizaciji v malih in srednjih proizvodnih podjetjih, njeni uspešni vpeljavi v poslovanje, o pomenu digitalne strategije, primerih dobrih praks ter virov financiranja bomo spregovorili na delavnici

DIGITALIZACIJA V PRAKSI

ZA PROIZVODNA MALA IN SREDNJA PODJETJA

KDAJ? V sredo, 4. decembra 2019, ob 9.00

KJE? Na Gospodarski zbornici Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana, dvorana F, medetaža 4/5.

9.00-9.05

Uvod - mag. Marjana Majerič, direktorica GZS Zbornice osrednjeslovenske regije

9.05-10.00

Predstavitev - mag. Tomaž Vidonja, vodja razvoja strank in projektov digitalizacije, Eurocon d.o.o.

. Kako in kje začeti?

· Znižanje stroškov ali povečanje prihodkov?

· Zakaj kar 70% projektov digitalizacije v MSP ne uspe?

· Trije glavni faktorji uspeha

· Od primera do primera – kje ste pa vi?

10.00-10.20

Viri sofinanciranja za digitalizacijo podjetij – pregled aktualnih razpisov, mag. Jure Verhovnik, vodja področja sodelovanja z gospodarstvom, DIH Slovenije

10.20-11.00

Vprašanja in odgovori

Parkirate lahko v 1. kletni etaži GZS ali na zunanjem parkirišču GZS.

Udeležba je BREZPLAČNA.

PRIJAVE sprejemamo do vključno 3.12.2019 preko spletnega obrazca ali na elektronski naslov: mojca.pavlic@gzs.si.

Obrazec za prijavo