Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti

Zmagovalec nagrade Feniks med nominiranci mednarodne nagrade Constantinus

Med nominiranci mednarodne nagrade Constantinus se je med finaliste uvrstilo tudi slovensko podjetje 3 Projekt d.o.o., in sicer s projektom »Celovita optimizacija logističnih procesov« za podjetje Iskrameco, s katerim so zmagali na nagradi Feniks - za projekt leta 2021, ki jo vsako leto podeljuje Zbornica za poslovne in storitvene dejavnosti pri GZS.

Za mednarodno nagrado Constantinus, ki spodbuja izjemne svetovalne projekte,  je nominiralo 30 projektov, skupno iz 7 držav (Avstrije, Brazilije, Kanade, Kitajske, Italije, Mongolije, Slovenije). Med finaliste so je uvrstilo 12 projektov.

Finaliste bodo razglasili 12. oktobra 2022, ko bo potekala tudi podelitev nagrad.

Čestitke članu GZS!