Arhiv: Volitve v organe GZS ZOR: Oddaja kandidatur

Spoštovani člani Zbornice osrednjeslovenske regije,

Vabimo vas, da oddate svoje kandidature za člane upravnega odbora Zbornice osrednjeslovenske regije (v nadaljevanju GZS ZOR).

Upravni odbor zbornice je ključen organ, ki ima pomembno vlogo pri oblikovanju in izvajanju strategij ter dejavnosti zbornice. Sestavljen je iz predstavnikov članov zbornice, ki skupaj odločajo o pomembnih vprašanjih in sodelujejo pri sprejemanju ključnih odločitev.

Če menite, da imate ustrezne izkušnje, sposobnosti in znanja, da bi lahko učinkovito prispevali k delovanju upravnega odbora GZS ZOR, vas vabimo, da do vključno 25. 3. 2023 oddate svojo kandidaturo Za vse potrebne obrazce pišite na e-poštni naslov zor@gzs.si, kjer vas bomo tudi seznanili z nadaljnjimi postopki.

Veselimo se vaših kandidatur in se zahvaljujemo za vaš prispevek k delovanju GZS.

S spoštovanjem,

Ekipa GZS ZOR