Arhiv: Razpis za inovacije Zbornice osrednjeslovenske regije 2020 - podaljšan rok za prijave!

GZS Zbornica osrednjeslovenske regije nadaljuje s projektom Podelitve priznanj inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva.

S tem namenom objavljamo

RAZPIS ZA ZBIRANJE PRIJAV ZA PODELITEV PRIZNANJ INOVACIJAM

V ZBORNICI OSREDNJESLOVENSKE REGIJE ZA LETO 2020

Pravico do prijave na razpis imajo vse gospodarske družbe, podjetja, samostojni podjetniki posamezniki, samostojni inovatorji ali druge organizacijske oblike z območja GZS Zbornice osrednjeslovenske regije oziroma naslednjih občin: Borovnica, Brezovica, Dobrepolje, Dobrova-Polhov Gradec, Dol pri Ljubljani, Domžale, Grosuplje, Horjul, Ig, Ivančna Gorica, Kamnik, Kočevje, Komenda, Kostel, Ljubljana, Log-Dragomer, Logatec, Loški Potok, Lukovica, Medvode, Mengeš, Moravče, Osilnica, Ribnica, Sodražica, Škofljica, Šmartno pri Litiji, Trzin, Velike Lašče, Vodice in Vrhnika.

Predlagatelji lahko v letu 2020 prijavijo inovacijo, ki je bila prvič vpeljana na trg oz. prvič uporabljena v proizvodnem/poslovnem procesu v obdobju od 1.1.2018 do 31.3.2020.

Razpisna dokumentacija je priložena:

Razpis za inovacije GZS ZOR za leto 2020-podaljšan rok.docx

Pravilnik GZS ZOR za inovacije 2020

Prijavni obrazec Inovacije GZS 2020

Smernice za pripravo zagovora 2020.pdf

Vzorec prijave_družbena inovacija.pdf

Vzorec prijave_procesna inovacija.pdf

Vzorec prijave_produktna inovacija.pdf

Program za ocenjevanje GZS inovacij

Rok za prijave je podaljšan do vključno 12.6.2020.

Dodatne informacije: tel. 01 58 98 174, mojca.pavlic@gzs.si