Arhiv: Srečanje predstavnikov Združenja radiodifuznih medijev pri GZS-MZ s predsednikom Vlade RS

Predsednik Vlade RS dr. Miro Cerar se je v sredo, 31. januarja sestal s predstavniki Združenja radiodifuznih medijev pri GZS-Medijski zbornic.

Arhiv: Pismo podpore Seviqc Brežice

Seviqc Brežice podpira predlog razrešitve ministra za kulturo Antona Peršaka.

Arhiv: Poziv predsedniku Vlade RS, da razreši ministra Antona Peršaka

Združenje radiodifuznih medijev pri Gospodarski zbornici Slovenije – Medijski zbornici je letnem zboru članstva v sredo, 17. januarja 2018, soglasno sprejelo sklep za javni poziv predsedniku Vlade RS Miru Cerarju, da razreši ministra za kulturo Antona Peršaka.

Arhiv: Seja zbora Združenja radiodifuznih medijev pri Gospodarski zbornici Slovenije - poziv predsedniku Vlade