Arhiv: Svečana podelitev priznanj inovacijam Zasavja za leto 2014 - 2015

- Sprejem in pozdrav udeležencem
- Predstavitev inovacij
- Druženje in pogostitev

Na 19. Razpisu inovacije Zasavja je sodelovalo 74 inovatorjev, ki so prijavili 20 inovacij. Inovatorji prihajajo iz naslednji podjetij in inštitucij: Anatis d.o.o. Hrastnik, Chipolo d.o.o. Hrastnik, ETI d.d. Izlake, Eti Proplast d.o.o. Izlake, Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje, RC eNeM d.o.o. Zagorje ob Savi, RCR d.o.o. Zagorje ob Savi, Srednja šola Zagorje, Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje, Steklarna Hrastnik d.o.o., Steklarna Hrastnik – Opal d.o.o., Tevel d.o.o. Kisovec, Varstveno delovni center, Zagorje ob Savi.

Vabljeni!

Staša Baloh Plahutnik                                                                                                  mag. Tomaž Berginc

Direktorica Območne zbornice Zasavje                                                                 Predsednik Območne zbornice Zasavje

GENERALNI SPONZOR:

Pri izvedbi prireditve sta sodelovala Regionalni center za razvoj d.o.o. Zagorje ob Savi in Regionalni tehnološki center d.o.o. Hrastnik

Obrazec za prijavo