Sarajevski teden energije in podnebja (SECW)

Veleposlaništva BiH v Ljubljani obvešča o organizaciji Sarajevskega tedna energije in podnebja (SECW), ki bo potekal v Sarajevu, 23.-27. 9. 2024.

Novosti na področju okoljske zakonodaje

Na Centru za ravnanje z odpadki Zasavje (CEROZ), je 13. 6. 2024 potekala razširjena seja Sekcije za okolje in energijo pri Zasavski gospodarski zbornici.

Odprti javni razpisi

Informacije o novih javnih razpisih in razpisih, ki so še vedno aktualni.

Sandi Grčar prejel priznanje za življenjsko delo Zbornice komunalnega gospodarstva

Zbornica komunalnega gospodarstva je na svojem 38. srečanju Komunaliade, ki je potekala 7. in 8. junija v Krškem podelila priznanja in nagrade. Med letošnjimi nagrajenci je bil tudi Sandi Grčar, direktor Javnega podjetja Komunala Zagorje.

Podeljena priznanja najboljšim inovatorjem Zasavja za leto 2024

Vabimo vas k ogledu fotoreportaže iz svečane podelitve priznanj inovacijam Zasavja za leto 2024.

Arhiv: Vabilo na Informativni dan za predstavitev Javnega razpisa za spodbujanje investicij za gospodarsko prestrukturiranje v Zasavski in Savinjsko - Šaleški premogovni regiji

Center za pravični prehod Zasavja v sodelovanju z MGTŠ - Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport in Spirit Slovenija - Javna agencija Republike Slovenije za spodbujanje investicij, podjetništva in internacionalizacije vabi na Informativni dan.

Arhivi