Arhiv: Vabilo 20. svečana podelitev nagrad inovatorjem Zasavja

sreda, 8.6. 2016

Delavski dom Zagorje ob Savi

Program:

• 10.30 - 12.30 Okrogla miza " V Zasavju zmoremo - tradicija 20-letnega spodbujanja inoviranja v regiji"

O pomenu inoviranja v podjetjih in institucijah bodo na okrogli mizi spregovorili: državni sekretar Aleš Cantarutti (Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo), državni sekretar Franc Matjaž Zupančič (Služba Vlade RS za razvoj in evropskokohezijsko politiko), mag. Tomaž Berginc (ETI), Soniboj Knežak (Steklarna Hrastnik), Sandi Češko (Studio Moderna), Andrej Orožen (Dewesoft), Primož Zelenšek (Chipolo), mag. Mitja Koprivšek (RC eNeM) in dr. Špela Režun (VDC Zagorje ob Savi).Moderatorka okrogle mize bo dr. Nada Zupan (Ekonomska fakulteta v Ljubljani).

• 12.30 - 12.55         Odmor
  • 13.00 - 14.30          Svečana podelitev nagrad inovatorjem Zasavja za leto 2016
  • Častna gostja in slavnostna govornica bo ministrica ga. Alenka Smerkolj (Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko).
  • Svoje inovativne dosežke bodo na 20. svečani podelitvi nagrad inovatorjem Zasavja predstavili letošnji nagrajenci.

Prijave: prosimo za predhodne prijave, preko e-prijave spodaj!

Vabljeni!

Staša Baloh Plahutnik                                                                                                  mag. Tomaž Berginc

Direktorica Območne zbornice Zasavje                                                                 Predsednik Območne zbornice Zasavje

GENERALNIA SPONZORJA