Arhiv: Posvet z delodajalci

POSVET Z DELODAJALCI

torek, 21.6. 2016 ob 13:00
GZS Območna zbornica Zasavje, Podvine 36, Zagorje ob Savi

GZS Območna zbornica Zasavje in Zavod RS za zaposlovanje, Območna službe Trbovlje organizirata posvet z delodajalci. O novostih s področja delovnih razmerij (Zakon o vajeništvu, Zakon o udeležbi delavcev pri dobičku in o kolektivnih pogajanjih), vas bo seznanila ga. Metka Penko Natlačen, samostojna svetovalka v Pravni službi Gospodarske zbornice Slovenije. Predstavniki Zavoda RS za zaposlovanje vas bodo seznanili s stanjem na trgu dela in spodbudami za delodajalce, ki so trenutno na razpolago ter o ostalih aktualnih novostih. Predstavljena pa bo tudi pobuda  "Partnerstvo za razvoj kompetenc".

Program posveta:

1. Značilnosti trga dela na področju ZRSZ OS Trbovlje v obdobju januar – maj 2016 (Lijana Vidic Ristič, ZRSZ)
  2. Aktualni ukrepi aktivne politike zaposlovanja za delodajalce – predstavitev novih javnih povabil (Jasna Drobež, ZRSZ)
  3. Predstavitev pisarne za delodajalce
  4. Aktualno na področju delovnih razmerij (Metka Penko Natlačen, GZS)
  5. Predstavitev pobude "Partnerstvo za razvoj kompetenc" (Staša Baloh Plahutnik, dir. GZS OZ Zasavje; Lijana Vidic Ristič, dir. Območne službe Trbovlje; Tone Bezgovšek, dir. Zasavske ljudske univerze)
Posvet je za vse udeležence brezplačen z obvezno predhodno prijavo!

Vljudno vabljeni!

Obrazec za prijavo