Arhiv: Brezplačno usposabljanje mentorjev pri delodajalcih, Zagorje ob Savi

VABILO NA BREZPLAČNO USPOSABLJANJE MENTORJEV PRI DELODAJALCIH

NA ZASAVSKI GOSPODARSKI ZBORNICI

Gospodarska Zbornica Slovenije vas vabi, da se nam pridružite na brezplačnemu usposabljanju mentorjev dijakom oz. študentom za izvajanje praktičnega usposabljanja z delom oz. praktičnega izobraževanja.

Mentorstvo dijakom in študentom je zahtevna naloga. Projekt spodbuja krepitev usposobljenosti mentorjev v podjetjih za kakovostno izvajanje mentorstva dijakom srednjih poklicnih in srednjih strokovnih šol, ki se praktično usposabljajo z delom (PUD), in študentom višjih strokovnih šol, ki se praktično izobražujejo pri delodajalcih (PRI), ter ostalim udeležencem drugih oblik praktičnega usposabljanja oz. izobraževanja (vajenci).

POGOJI ZA UDELEŽBO:

1.    mentor dijakom na praktičnem usposabljanju z delom:

·         poklicno ali srednjo strokovno izobrazbo in vsaj pet let ustreznih delovnih izkušenj ali

·         višjo izobrazbo in vsaj dve leti ustreznih delovnih izkušenj;

2.    mentor študentom na praktičnem izobraževanju:

·         najmanj višjo izobrazbo in vsaj dve leti ustreznih delovnih izkušenj.

Usposabljanje bo potekalo na:

·         Zasavska gospodarska zbornica, Podvine 36, Zagorje ob Savi, (sejna soba 2. nadstropje)

·         11., 12. in 27.6.2019 od 8.30 do 15.00 (24 pedagoških ur).

Priloženo prijavnico pošljite najkasneje do 5. junija 2019:

·         po pošti (GZS Center za poslovno usposabljanje Kardeljeva ploščad 27a, 1000 Ljubljana)

·         ali skenirano po e-pošti: mentor.info@cpu.si; saso.pristavec@cpu.si

·         ali po faksu: 01 5655 920

Vabljeni!