Danes so se srečali člani Zasavske gospodarske zbornice in vodstvo GZS

Danes je GZS - Zasavska gospodarska zbornica organizirala drugo letno srečanje članov z vodstvom GZS. Tudi letošnje srečanje je bilo namenjeno predvsem seznanitvi članov z aktivnostmi zbornice, diskusiji o izzivih, s katerimi se trenutno soočajo podjetja, ter mreženju med člani. Tovrstna letna srečanja bosta Zasavska gospodarska zbornica in GZS nadaljevali tudi v prihodnjih letih.

Povabilu gostiteljice, Tjaše Polc, direktorice Zasavske gospodarske zbornice, so se poleg članov odzvali tudi predsednik GZS Tibor Šimonka, generalna direktorica Vesna Nahtigal in predsednik Zasavske gospodarske zbornice mag. Peter Čas.

Člani Zasavske gospodarske zbornice so na srečanju predstavili svoja stališča in trenutne razmere v podjetjih v povezavi z vsemi izzivi, s katerimi se srečujejo.

Vodstvo GZS je izrazilo zadovoljstvo s tovrstno obliko srečanj, saj prispevajo h krepitvi dialoga in vezi s članstvom.