Arhiv: Postanite usposobljeni Projektni manager pravičnega prehoda

Zasavska gospodarska zbornica vsa zainteresirana podjetja in obrtnike vljudno vabi na usposabljanje, ki ga pripravljamo v sodelovanju s Centrom za pravični prehod Zasavja.

Za vas smo pripravili usposabljanja za naziv »Projektni manager pravičnega prehoda« s certifikatom, na katerem boste dobili praktične odgovore na vprašanja, kako v praksi načrtovati projekte in prijave na razpis in kako uspešno počrpati sredstva brez vračanja.

V okviru Sklada za pravični prehod v Sloveniji je do leta 2030 je na voljo 258 milijonov evrov EU nepovratnih sredstev, v okviru EU pa kar do 90 milijard. Ne bodite med tistimi, ki se zaradi pomanjkanja usposobljenega kadra ne prijavijo na javne razpise za EU sredstva. Obogatite svojo organizacijo z EU sredstvi!

KJE?

Zasavska gospodarska zbornica, Sejna soba, Podvine 36, Zagorje ob Savi

KDAJ?

Za usposabljanje sta na voljo 2 termina, v oktobru ali v novembru. Vsak termin je zaključena celota (udeleženec si izbere en termin).

1. TERMIN USPOSABLJANJ (oktober):

9. 10. 2023  9:00-14:00

11. 10. 2023  9:00-14:00

16. 10. 2023  9:00-12:30

2. TERMIN USPOSABLJANJ (november):

13. 11. 2023  9:00-14:00

15. 11. 2023  9:00-14:00

20. 11. 2023  9:00-12:30

PROGRAM

V okviru Centra za pravični prehod Zasavja bodo izvedena usposabljanja s certifikatom za naziv »Projektni manager pravičnega prehoda«, ki bo vodjem projektov dal pregled nad potencialnimi sredstvi in olajšal delo za prijavo projekta na javni razpis in izvedbo projekta. Izvedeli boste:

·        kako načrtovati projekte pravičnega prehoda, da bodo le-ta dodana vrednost organizaciji in ne breme,

·        kako pridobiti sredstva in kako uspešno prijaviti projekt pravičnega prehoda,

·        kako uspešno počrpati razpoložljiva sredstva in se izogniti vračanju denarja.

Zagotovite si praktična znanja za takojšnje prijave na razpis!

PROGRAM USPOSABLJANJA je na voljo na tej povezavi.

KOMU JE USPOSABLJANJE NAMENJENO?

Formalni pogoj: najmanj V. stopnja izobrazbe.

Prednost imajo zaposleni in štipendisti študentje zaključnih letnikov v podjetjih ali javnih institucijah v Zasavski regiji ter zaposleni v podjetjih, katerih namen je razvijati poslovanje znotraj Zasavske regije.

Udeleženci za pridobitev certifikata opravljajo izpit zadnji dan usposabljanj. V kolikor se udeleženec odloči, da ne bo opravljal izpita, prejme le potrdilo o udeležbi.

PREDAVATELJICA

Urška Ošljak, vodja razvoja v podjetju CresCo, družba razvojnih priložnosti, d. o. o., generalna sekretarka TERIS in projektni strokovnjak na Univerzi v Mariboru, predavateljica projektnega managementa razvojnih projektov in programov. Njena predavanja temeljijo na 18-letnih praktičnih izkušnjah uspešnega črpanja evropskih sredstev in različnih oblik financiranja poslovanja javnega in zasebnega sektorja.

·        več kot 18 let delovnih izkušenj

·        več kot 100 projektnih prijav

·        več kot 50 projektnih vodenj

OBVEZNE PRIJAVE
prek SPLETNE PRIJAVNICE.

Odjave sprejemamo do petka, 6. 10. 2023.  Pri kasnejši odjavi ali neudeležbi zaračunamo administrativne stroške.

Vljudno vabljeni!