Obisk učencev OŠ Ivana Skvarče v zasavskih podjetjih

Zasavska gospodarska zbornica nadaljuje s promocijo poklicev v zasavskih podjetjih. Do sedaj je bilo izvedeno že več obiskov osnovnošolcev, ki vključujejo obiske podjetij s strani mladih. Na ta način Zasavska gospodarska zbornica lahko mladim omogoči realen in konkreten vpogled v delo podjetij ter pri tem spodbudi zanimanje za poklic, ki ga mladi morda še ne poznajo.

Skoraj 70 učencev OŠ Ivana Skvarče Zagorje ob Savi je 18. marca 2024 obiskalo podjetji Strip's  d.o.o.,  ETI Elektroelement d.o.o. ter podjetniški pospeševalnik Katapult.

V veselje nam je, da lahko na ta način pripomoremo k lažji odločitvi mladih o tem, kaj si želijo početi v prihodnje. Prav tako pa se podjetja z veseljem odzivajo na tovrstne dogodke, kjer mlade seznanijo s svojo dejavnostjo, potrebah po kadrih, možnostih glede štipendiranja in opravljanja prakse.