Arhiv: Prenos tehnologij ProCeed

Arhiv: MEET CHANGE: Izpolnite anketo o starejših in nizko kvalificiranih delavcih

Anketa je namenjena podjetjem, ki zaposlujejo delavce iz ene od zgoraj navedenih ciljnih skupin in institucijam, ki zagotavljajo izobraževanje in usposabljanje za eno od zgoraj navedenih ciljnih skupin. GZS jo izvaja v okviru projekta MEET spremembe - motiviranje starejših zaposlenih za usposabljanje in spremembe, ki ga sofinancira Evropska unija.

Arhiv: Vprašalnik: 3A razvojna os

Na GZS-Zbornici osrednjeslovenske regije skupaj z Razvojnim centrom Kočevje Ribnica pripravljamo srečanje gospodarstvenikov na področju občin od Škofljice do Kočevja. Župani vseh teh občin so se sestali v zvezi s problematiko ureditve železniškega in cestnega prometa in s pobudo za oblikovanje nove 3a razvojne regije, ki bi povezala te občine.