Zasavska gospodarska zbornica

Arhiv: Vabilo na svečano podelitev priznanj in diplom najboljšim inovatorjem Zasavja za leto 2012 s konferenco Trženje inovacij in inovacije v trženju

Vabljeni na konferenco Trženje inovacij in inovacije v trženju in 17. tradicionalno podelitev priznanj inovatorjem Zasavja!

Arhiv: Obisk g. Ravi Chaudhry v Zasavju - Predstavitev uspešnega nastopa na indijskem trgu

GZS Območna zbornica Zasavje ob priliki obiska g. Ravi Chaudhry v Zasavju, vabi zasavska podjetja na predstavitev Uspešen nastop na indijskem trgu.

Arhiv: Seminar: Kaj prinaša novi ZDR?

Arhiv: Delavnica: Kako uspešno pripraviti in prijaviti inovacijo na razpis

Za inovatorje - prijavitelje na Razpis Inovacije Zasavja za leto 2012, delavnica vam bo v pomoč pri pripravi in prijave inovacije.

Arhiv: Prenos tehnologij ProCeed

Arhiv: MEET CHANGE: Izpolnite anketo o starejših in nizko kvalificiranih delavcih

Anketa je namenjena podjetjem, ki zaposlujejo delavce iz ene od zgoraj navedenih ciljnih skupin in institucijam, ki zagotavljajo izobraževanje in usposabljanje za eno od zgoraj navedenih ciljnih skupin. GZS jo izvaja v okviru projekta MEET spremembe - motiviranje starejših zaposlenih za usposabljanje in spremembe, ki ga sofinancira Evropska unija.