Izobraževanje GZS

Arhiv: 17.5.: David Allen: Getting Things Done / Gremo To Dokončat

Ljubljana, GZS, dvorana A

Udeleženci predavanja Davida Allena boste spoznali osnovna načela, prijeme in koncepte GTD® metodologije ter 5 korakov, s pomočjo katerih povsem obvladamo vse svoje zaveze in obveznosti.

Predavanje bo potekalo v angleškem jeziku.

Kotizacija za nečlane: 190,00 EUR z vključenim DDV

Kotizacija vključuje predavanje, praktične predstavitve in razlage, izročke predavanja, potrdilo o udeležbi na seminarju, pogostitev in parkiranje.

Popusti se med seboj ne seštevajo.

Skrajni rok za morebitno odpoved udeležbe je najmanj 3 dni pred dogodkom. V primeru kasnejše odjave oziroma če se ne odjavite, vam bomo zaračunali administrativne stroške v višini 20 EUR + ddv. Odjavo lahko pošljete na e-naslov andreja.abram@gzs.si.

Več o vsebini in o predavatelju:

David Allen velja za enega najbolj vplivnih sodobnih svetovnih mislecev s področja produktivnosti. Kot glavni govorec in kot moderator dogodkov je sodeloval s številnimi organizacijami, med katerimi najdemo na primer World Bank, Ford Foundation, New York Life, L.L. Bean in druge. Z več kot 35letnimi izkušnjami velja tudi za priznanega pisca v publikacijah Fortune, The New York Times, The Wall Street Journal in drugih.

Utemeljitelj metodologije in avtor istoimenske knjige Getting Things Done je s svojimi licenciranimi podjetji prisoten v preko 60ih državah, knjiga je prodana v nekaj milijonov izvodih in prevedena v več kot 30 jezikov. Ob izidu druge, revidirane izdaje, je leta 2015 izšel tudi njen slovenski prevod.

Metoda GTD® je veliko več kot le komplet nasvetov za upravljanje s časom in organizacijo; je popoln sistem za upravljanje z delom in življenjem. Jedro metode GTD® sestavlja pet preprostih korakov, ki vodijo iz kaosa v red in ki uporabniku metode zagotovijo prostor in strukturo, da lahko razmišlja in deluje bolj kreativno, strateško in osredotočeno.

Ameriška revija Time je knjigo GTD poimenovala  'Najbolj ključni priročnik za poslovneže našega časa', Davida Allena pa je AMA (Ameriška menedžerska zveza) v letu 2014 uvrstila med najboljših 10 poslovnih voditeljev na svetu.

eVizitkanje - spoznajte soudeležence dogodka

Vas zanima, kdo so ostali udeleženci dogodka? Se želite povezati z njimi? Predstavite sebe in vaše podjetje in v zameno pridobite E-vizitke ostalih udeležencev. E-vizitka vključuje naslednje podatke: ime in priimek, podjetje, elektronski naslov in vašo predstavitev.

Več informacij o dogodku:

Kotizacija za nečlane: 190,00 EUR z vključenim DDV

Kotizacija vključuje predavanje, praktične predstavitve in razlage, izročke predavanja, potrdilo o udeležbi na seminarju, pogostitev in parkiranje).

Popusti se med seboj ne seštevajo.

Skrajni rok za morebitno odpoved udeležbe je najmanj 3 dni pred dogodkom. V primeru kasnejše odjave oziroma če se ne odjavite, vam bomo zaračunali administrativne stroške v višini 20 EUR + ddv. Odjavo lahko pošljete na e-naslov andreja.abram@gzs.si.

Obrazec za prijavo