Zbornica knjižnih založnikov in knjigotržcev

SLOVENSKE KONJICE "MESTO V GOSTEH" NA 40. SLOVENSKEM KNJIŽNEM SEJMU

V Zbornici knjižnih založnikov in knjigotržcev se že intenzivno pripravljamo na organizacijo jubilejnega 40. Slovenskega knjižnega sejma. Letos bodo gostujoče mesto, poimenovano "Mesto v gosteh" Slovenske Konjice.

Izbira datuma 22. marca za podpis Pisma o nameri, da bodo Slovenske Konjice Mesto v gosteh na 40. Slovenskem knjižnem sejmu, ki bo potekal od 26.11 do 1.12.2024 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani, sovpada s tem, da  Občina Slovenske Konjice obeležujejo 100 let od rojstva Ivana Minattija.

Pismo o nameri sta podpisala župan Darko Ratajc in direktor GZS Zbornice knjižnih založnikov in knjigotržcev Vladimir Kukavica. Pri soorganizaciji in izvedbi knjižnega sejma gre predvsem za spodbujanje kulturnega in umetniškega delovanja v okviru promocije mesta Slovenske Konjice.

Objava novice Občina Slovenske Konjice