Zbornica osrednjeslovenske regije

Arhiv: Mednarodni forum: "ŽENSKE IN PODJETNIŠTVO"

Arhiv: Kitajska podjetja na MOS

Dobra priložnost za slovenska podjetja!

Arhiv: Kako z boljšo organizacijo dela do varnega in zdravega delovnega okolja

Poletje ponuja tudi nekaj več časa za razmislek o organizacijskih spremembah in uvedbi učinkovitejših metod vodenja. Kako z boljšo organizacijo dela in boljšim vodenjem do varnega in zdravega delovnega okolja si lahko odgovorite tudi z ogledom strokovnih prispevkov na portalu ZRNO ZDRAVJA .

Arhiv: Posodobite vaše podatke v bazi Sloexport

Izkoristite odlično priložnost za predstavitev vašega podjetja in vaših proizvodov/storitev svetovni poslovni javnosti ter navezavo stikov z novimi poslovnimi partnerji

Arhiv: Evropski seminar o vplivu digitalizacije na delo

26. in 27. maj 2016

Arhiv: Objava razpisa za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam na območju GZS Zbornice osrednjeslovenske regije za leto 2016

Gospodarska zbornica Slovenije, Zbornica osrednjeslovenske regije v partnerstvu z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter s SPIRIT, Javno agencijo, nadaljuje s projektom Podelitve priznanj in diplom inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva.

Arhiv: Sekcija za upravljanje in razvoj v kulturnem in ustvarjalnih sektorjih (SURKUS)

Na ustanovnem zboru Sekcije za upravljanje in razvoj v kulturnem in ustvarjalnih sektorjih (SURKUS) 22.3.2016 so predstavniki podjetij, organizacij in posamezniki s področja upravljanja in razvoja kulturnih in ustvarjalnih sektorjev podpisali MEMORANDUM O USTANOVITVI SEKCIJE. Ta deluje pod okriljem GZS - Zbornice osrednjeslovenske regije – Ljubljana, njeno delovanje pa je natančneje določeno v Pravilniku sekcije.