Zbornica osrednjeslovenske regije

Arhiv: WATEC Izrael 2015

Arhiv: Mednarodna konferenca DeRC 2015

Arhiv: Forum PREMIKAJMO SKUPAJ

Arhiv: Ob letošnjem razpisu za inovacije v gospodarstvu osrednjeslovenske regije

Letos je prispelo na razpis GZS - Zbornice osrednjeslovenske regije za najboljšo inovacijo v regiji v razpisnem roku 14 vlog. To je sicer manj od preteklega leta, vendar je Mreža za inovativnost pri GZS ZOR razvila v regiji tudi nove oblike promocije inovativnosti tudi z zajtrki s strokovnjaki iz različnih področij, pridružila se je tudi projektu INATRI (ideja, invencija, inovacija), ki spodbuja prijavitelje potencialnih inovacij, k sodelovanju. Mreža za inovativnost pri GZS ZOR spodbujanje kreativne rešitve na vseh področjih od tipično tehničnih do različnih storitvenih dejavnosti ter tistih, ki so naravnane na dobrobit družbe kot celote, a so težje merljive zgolj z dobičkom. Letos 15. aprila je bila prvič organizirana čajanka o poslovnih priložnostih za inovativne z izraelskim strokovnjakom Ofrom Sachsom, kar naj bi postala tudi ena od novih oblik delovanja Mreže za inovativnost.

Arhiv: Regijska srečanja žensk - Network MEMA

Arhiv: Ni dvoma, da si želimo sprememb, vprašanje pa je, kakšnih!

Bodimo del sprememb in jih tudi ustvarjajmo. Na to lahko vplivamo! Pri tem vsak glas šteje.

Arhiv: Seminar "Sprejemanje različnosti"