Koroška gospodarska zbornica

Upravni odbor


GZS Koroška gospodarska zbornica


Predsedstvo Upravnega odbora:

Predsednik
Boštjan PARADIŽ, direktor - Vabo d.o.o.  

Podpredsednika
Janez BIJOL, direktor - Bijol d.o.o. 
Bogdan KADIŠ, direktor - Monter Dravograd d.o.o. 

Direktorica Koroške gospodarske zbornice
mag. Katja Pokeržnik

Člani Upravnega odbora

 

Janez Bijol  BIJOL d.o.o.
Livarska cesta 17a 
2367 Vuzenica
02 87 90 156 
janez@bijol.si

Jernej Močnik 

SIJ METAL RAVNE d.o.o.
Koroška cesta 47
2390 Ravne na Koroškem
02 87 07 005
jernej.mocnik@metalravne.com

Samo Jenič MG ROHR d.o.o.
Dobja vas 257
2390 Ravne na Koroškem
02 22 84 261
samo@mgrohr.si

Žan Pritržnik

LESOTEKA d.o.o. 
Vorančev trg 1
2380 Slovenj Gradec
02 88 39 480
zan.pritrznik@lesoteka.si

Bogdan Kadiš

MONTER DRAVOGRAD d.o.o.
Otiški vrh 177
2373 Šentjanž pri Dravogradu
02 87 87 735
bogdan.kadis@monter-dravograd.si

Franc Kadiš AVTO - KOČEVJE d.o.o.
Otiški vrh 25 b
 2373 Šentjanž pri Dravogradu
02 87 86 940
franc.kadis@avto-kocevje.si

Klavdija Kajzer 

TAB d.d. 
Polena 6 
2392 Mežica 
02 87 02 334
klavdija.kajzer@tab.si

Primož Mlačnik KO-SI d.o.o.
Pod gradom 2 a
2380 Slovenj Gradec
02 88 39 020
primoz.mlacnik@ko-si.si

Boštjan Paradiž 

VABO d.o.o. 
Glavni trg 43 
2380 Slovenj Gradec
02 88 39 853 
bostjan.paradiz@kope.si

Sandi Markon 

Stroka produkt d.o.o.
Koroška cesta 61a
2360 Radlje ob Dravi
02 88 79 780
sandi.markon@stroka.si

mag. Darjan Pušnik 

GRAMMER AUTOMOTIVE SLOVENIJA d.o.o. 
Celjska cesta 45 
2380 Slovenj Gradec
02 88 23 330
darjan.pusnik@grammer.com  

Boštjan Praznik

KKGZ z.b.o. 
Celjska cesta 118 
2380 Slovenj Gradec
02 88 46 012
bostjan.praznik@kkgz.si 

Samo Simetinger

CABLEX-M d.o.o.
Ob Meži 11
2392 Mežica
02 82 79 000
samo.simetinger@cablex-group.com

Karmen Sonjak

RRA KOROŠKA d.o.o.
Meža 10
2370 Dravograd
05 90 85 190
karmen.sonjak@rra-koroska.si